Нарада керівників закладів інтернатного типу

24 листопада 2017 року в управлінні освіти і науки Рівненської облдержадміністрації  відбулась обласна нарада директорів інтернатних закладів, у якій прийняли участь фахівці відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Одним із питань, що будо розглянуте під час зустрічі: «Дотримання вимог санітарного законодавства у закладах інтернатного типу».

На нараді  озвучені зміни  до вимог санітарного законодавства   та законодавства щодо безпечності і якості харчових продуктів,  зокрема:

  1. Проведення планових та позапланових заходів державного нагляду.
  2. Відміни нормативно-правових актів, які регулювали видачу санітарних паспортів на автотранспорт, що перевозить харчові продукти та санітарних паспортів кабінету комп’ютерної техніки.
  3. Облаштування дошкільних груп у  закладах інтернатного типу.

Ще раз наголошено про  виконання вимог наказу Міністерства охорони здоров’я   України  від 21.02.2013 року №150 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року № 280» щодо використання  нового зразка особистої медичної книжки.

Обговорені вимоги  погодження  перспективних двохтижневих  меню, у разі внесення змін до них.

Нагадаю, що під наглядом Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області знаходиться  23 заклади інтернатного типу. До початку нового 2017-2018 навчального року фахівцями територіальних управлінь Держпродспоживслужби прийнята участь у складі комісійних перевірок стану готовності інтернатних закладів, за результатми яких – усі заклади інтернатного типу готові до нового навчального  року.

Вам також має сподобатись...